В наш час кожна людина, яку спитають "Що є двигуном прогресу бізнесу?", точно відповість - реклама. Ми бачимо її всюди: на телебаченні, по радіо, в газетах і журналах, на транспорті. Скрізь, куди тільки може впасти погляд людини. У цій статті ми поговоримо про один з найбільш ефективних видів впливу на свідомість людей - реклама на транспорті.

Ефективність цього виду реклами не викликає сумніву. Чому? Все досить просто. В Україні громадським транспортом користується 90% населення. Люди проводять в метро, маршрутках чи тролейбусах велику кількість часу. А значить рекламу, розміщену на громадському транспорті, побачить величезна кількість потенційних покупців. Вона абсолютно випадково потрапляє в поле зору і не виклиикає при цьому негативу і роздратування, як, наприклад, реклама на телебаченні. До речі, реклама на транспорті впливає не тільки на тих, хто їде в маршрутці або автобусі. Ті, хто пересувається по місту на власному авто, також помітять її.

Крім доступності та динамічності величезною перевагою реклами, розміщеної на певному виді транспорту, є низька ціна. Її вартість не порівняти з рекламою на телебаченні. А ефективність - набагато вище!

Способи розміщення реклами на транспорті:

- найбільш популярний спосіб - аплікація з допомогою плівки з наклеєним на неї зображенням.

- одержати яскраве, притягує погляд зображення дозволяє поєднання аплікації та фарбування (фарбування транспортного засобу з подальшим нанесенням рекламної плівки). Таке зображення збережеться протягом дуже тривалого часу.

- не менш ефективний і поширений спосіб - нанесення на плівку повнокольорових фотографій. Вони можуть нагадати фото зі сторінки журналу.

- найбільш дорога реклама на транспорті - нанесення зображення за допомогою аерографа. Незважаючи на те, що спосіб не з дешевих, термін цієї реклами найбільш тривалий.

Де замовити рекламу на транспорті?

Головне правило, яке вам варто знати - звертатися необхідно на відомі рекламні агентства. Довірити таку справу, як зовнішня реклама, ви можете рекламному агентству A & P (Advertising & Promotion agency). Ми знаємо, як зробити так, щоб реклама на транспорті працювала ефективно. Наші фахівці підберуть для вас найбільш оптимальні маршрути і транспортні засоби, щоб охопити якомога більшу кількість потенційних покупців.

Вам буде надано щомісячний фотозвіт і постійний контроль ефективності розміщеної реклами.

Величезний досвід робіт, сучасний підхід і власна матеріальна база дозволяють нам надавати послуги на якісно новому рівні. Це робить співробітництво гарантовано ефективним. Ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш конкурентні ціни.

Наше рекламне агентство розміщує рекламу в будь-якому місті України. Дізнатися деталі можна за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".

Гарантуємо професійний творчий підхід та ефективність у вирішенні поставлених завдань.
 
Також читайте: Де замовити рекламу в метро Києва