У наш час перегляд телебачення займає велику кількість часу. Різні шоу, серіали - ось за чим коротають вечори безліч людей щодня. Погодьтеся, знайти людину, яка може абсолютно чесно сказати "я не дивлюся телевізор", дуже складно. А ті, у кого телевізора немає вдома взагалі, викликають у нас щонайменше здивування. Безумовно, деякі особистості проявляють відкрите презирство до "ящика", але і вони іноді не проти подивитися популярне шоу по ТБ. Отже, оскільки мова в цій статті йде про рекламу, вам не складно буде відповісти на питання "Який вид рекламного впливу найбільш ефективний?". Звичайно ж, це реклама на телебаченні.

Пам'ятаєте прислів'я "краще один раз побачити, ніж сто разів почути"? Це стосується і правил реклами. Але є одне "але". Реклама на телебаченні вимагає особливого підходу і довіряти її варто виключно професіоналам. Одним з них є рекламне агентство A & P (Advertising & Promotion agency). Ми розробляємо унікальні стратегії реклами. Поставновка рекламних роликів буде грамотно організована у відповідності з певними програмами та фільмами в сітці телемовлення.

Найбільш ефективний час для реклами - так званий прайм-тайм (з 18.00 до 24.00). Саме в ці години багато людей коротає час за переглядом телепередач. І вдалий ролик точно міцно засяде в пам'яті людей.

Переваги реклами на телебаченні:

- Доступність - не потрібно спеціально шукати інформацію, потрібно просто слухати і дивитися. Навіть ті, хто вмикає телевізор "для фону", все одно почують цікаву інформацію.

- Візуальний ефект - інформація, яку людина спостерігає візуально, найкраще запам'ятовується. Така реклама включає зображення, звук, рух, колір, що дозволяє надавати набагато більший вплив, ніж це дозволяють зробити інші засоби масової інформації.

- Прихований ефект - навіть якщо людині здається, що він не звертає ніякої уваги, вдало донесена інформація буде сприйнята мозком і буде зберігається до потрібного випадку.

- Ефективність при виведенні на ринок нової продукції.

Безумовно, реклама на телебаченні - одна з найбільш дорогих. Навіть ролик на кілька секунд коштує чимало. Але згадайте про її ефективність. Витрачені гроші обов'язково окупляться. До речі, наше рекламне агентство пропонує послуги за найдемократичнішими цінами.

Пам'ятайте, що в Україні реклама на телебаченні має величезні рейтинги. Вона може принести вам багато нових клієнтів і відкрити нові можливості для вашого бізнесу. Звертайтеся в рекламне агентство Advertising & Promotion agency. Ми розробимо для вас найефективнішу стратегію реклами на телебаченні.

Дізнатися деталі можна за контактними телефонами, вказаними тут.