У вас свій бізнес і ви бажаєте зробити його якомога більш ефективним? А ви вже подбали про розробку комплексної рекламної стратегії? У цій статті ми поговоримо про одну з головних складової рекламного впливу на ваших потенційних клієнтів - це реклама в пресі.

Слово "преса" має на увазі газети, журнали і різні збірники. Вона має різну тематичну спрямованість: спортивна, ділова, політична, "жовта" і так далі.

Реклама у пресі - це справжня класика, яка існує багато років. Такий спосіб розповісти про свою продукцію чи послуги має безліч переваг. По-перше, найширша аудиторія. Тематична спрямованість дозволяє вибрати саме вашу аудиторію і розмістити оголошення в певному виданні. Також варто виділити можливість вибору за регіональними ознаками.

Величезна перевага реклами в пресі - це періодичність. Тобто оголошення в пресі може бути приурочено до певної події, яке має тимчасові рамки. Іншою перевагою є тривалість контакту. Читач має можливість неодноразово повертатися до рекламного звернення, у нього є скільки завгодно часу на докладне вивчення прочитаного.

Реклама в пресі може бути різною. Буде це одне речення або велика стаття - вирішувати вам. На відміну від багатьох інших видів, реклама в газеті чи журналі неагресивна і читачі сприймають її з великою довірою.

Реклама в пресі: головне - грамотний підхід!

Як і в будь-якому іншому способі реклами, реклама в пресі вимагає особливого професійного підходу. Від правильно продуманої стратегії залежить її ефективність. Ви можете бути впевнені в позитивному результаті, звернувшись в рекламне агентство "Advertising & Promotion agency". Наші фахівці досконально вивчили особливості цього виду реклами. Ми грамотно підберемо сам формат реклами, кількість випусків, також будуть враховані інші чинники, які можуть вплинути на ефективність. Ми допоможемо визначити правильний зміст і форму оголошень, розмір і кількість публікацій.

Реклама в пресі: особливості

Такий вид реклами досить недорогий, і дозволити його собі може кожен представник малого та середнього бізнесу. Реклама в газетах і журналах ідеально підходить для деяких категорій продукції і дає можливість у найкоротші терміни окупити витрати рекламодавців.

Реклама в українських ЗМІ буде набагато ефективнішою у разі якісного викладу інформації, визначення потрібного розміру і кількості реклами, а також визначенні часу розміщення кожного рекламного оголошення.

Рекламне агентство Advertising & Promotion agency пропонує вам оперативну і ефективну розробку реклами, а також подальший контроль та звітність. Співпраця з нами гарантовано забезпечить позитивний результат вашої рекламної кампанії.