Створення рекламних роликів для ТБ: секрети ефективності

Кожен бізнесмен знає, що для досягнення найвищого результату або бажаного ефекту, необхідно слідувати продуманому плану дій і обраній стратегії. Те ж стосується і рекламної кампанії. Можна замовити створення відеоролика, показувати свою рекламу по всіх регіональних або національних телеканалах, запустити її в Інтернеті, але результат буде винагороджений тільки в разі слідування певним правилам, які і розглянемо нижче.

Отже, перший етап - створення бюджету

Дуже важливий етап, що визначає багато в чому концепцію і можливості всієї рекламної кампанії. Для того, щоб правильно розрахувати необхідну суму бюджету, важливо знати, скільки і що стоїть (створення відеороликів, їх просування). А це дві найбільші статті витрат. Варто також пам'ятати, що неприпустимо зупиняти показ відеороликів завчасно, навіть якщо відчуєте затишшя серед клієнтів, оскільки цільова аудиторія не повинна вас втрачати з поля зору. Розміщення реклами вимагає чітко продуманих, логічних кроків.

Другий етап - знайти хорошу компанію з виробництва рекламних роликів

Тільки хороша продакшн компанія допоможе вам створити те, що ви хочете донести до своєї цільової аудиторії. Перш ніж довірити виробництво рекламного контенту тій чи іншій компанії, обов'язково треба вивчити їх попередній успішний досвід. Рекламне агентство A & P (Advertising & Promotion agency) може взяти на себе всі роботи, пов'язані з професійним створенням і редагуванням всього відеопродукту. A & P має багаторічний досвід роботи в створенні рекламних роликів на ТБ (реклама на ТБ - один з основних профілів агентства) і зможе впевнено перетворити ваше бачення в реальність.

Третій етап - визначити і зберегти свою унікальність

Основна мета створення всього відеопродукту - увійти в підсвідомість, розум цільової аудиторії і залишитися там надовго. Для цього потрібно мати потужний посил, який буде грати на руку впізнаваності бренду (тут важливо все, що виділяє компанію серед інших, - логотип, корпоративні кольори, символи, різні візуальні образи). Причому важливо, щоб між брендом і рекламованим продуктом була чітка асоціація. Вивчення наявного рекламного ринку - також важливий шлях до успіху: вивчити, проаналізувати всі плюси і мінуси і створити свій унікальний відеопродукт з використанням різних елементів, прийомів (запам'ятовуються, наприклад, ті, які зроблені з гумором). Тут важливо дотримати той баланс, який допоможе сфокусувати увагу і на унікальності бренду, і на продукті або послузі.

Четвертий етап - запустити відеоролики в Інтернеті

Мати свій власний веб-сайт - важлива необхідність для просування свого продукту. Розміщення на ньому ваших відеоматеріалів - ефективний спосіб показати вашу рекламу великій кількості людей. А таке поняття, як таргетинг, дозволяє розміщення реклами саме там, де вам найбільш це цікаво. А після того,як ви рекламою приведете потенційного покупця до себе на сайт, акції, знижки або щось безкоштовне, що ви можете запропонувати клієнту, підштовхнуть його до правильного рішення: замовити товар або послугу саме у вас.

Резюмуючи все вищесказане, можна сказати, що правильно створені рекламні ролики, а також продумана стратегія їх просування можуть дати величезний поштовх бізнесу. І не варто обмежувати свою уяву і свої маркетингові ідеї думками про недостатній рекламний бюджет. Досвідчені рекламні компанії, такі як Advertising & Promotion agency, можуть і за невеликі гроші запропонувати ефективні варіанти просування ваших роликів і всього рекламного продукту в цілому.