Реклама на транспорті - основні види і переваги

Сьогодні реклама на транспорті є досить популярним видом розміщення інформації комерційного характеру. Цьому сприяє невисока ціна на такий вид послуги, моментальне привернення уваги перехожих і пасажирів, а також велика площа, яку можна використовувати для розміщення реклами. Вона використовується як на громадському транспорті, а саме тролейбусах, трамваях, автобусах, маршрутних таксі, потягах метрополітену, так і на приватних автомобілях і вантажівках. Чому варто вибрати рекламу на транспорті і що ще потрібно знати про неї?

Загалом варто розрізняти кілька видів реклами на транспорті:
1) Внутрішня - розміщуються різні поліграфічні матеріали на спеціальних рекламних площинах, які зазвичай кріпляться над вікнами в маршрутних таксі, або ж на спеціально відведених місцях в тролейбусах, трамваях і автобусах.
2) Зовнішня - обклеювання рекламних матеріалів на борту транспортних засобів. Може мати повне закачування, коли повністю обклеюється вся площа рекламним матеріалом або ж часткове.
3) Станційні плакати, які розміщуються на залізничних вокзалах, зупинках.

Йтиметься про зовнішню рекламі, так як вона має найбільш ефективний результат. До неї вдаються як локальні підприємства, так і потужні, відомі на всю країну. Зазвичай рекламують різні товари або послуги, а також можуть афішуватися новинки або проведення заходу, концерту, відкриття нових закладів. Крім того, можна домовитися про вибір оптимального маршруту для транспортного засобу, якщо це громадський транспорт. Таким чином, варіюється потрібна аудиторія, на яку розраховується реклама за територіальним принципом.

Які ж переваги реклами на транспорті?

1) Швидке привернення уваги - будучи відносно молодим видом реклами, вона ще не приїлася оточуючим. Тут уже йде акцент на людській природі, коли очі вихоплюють найяскравіші і барвисті рухомі об'єкти серед решти навколишнього простору. Та й це відмінний варіант для втілення творчих ідей. Тут можуть бути задіяні двері, вікна, колеса і навіть пасажири. Невисока середня швидкість (близько 25-30 км / год) дозволяє звернути увагу і запам'ятати ключові елементи зовнішнього вигляду, які фіксуються в голові потенційних покупців.
2) Велика рекламна площа і охоплення території - замовити одну рекламу можна на кількох транспортних засобах, які можна розподілити за різними маршрутами, щоб охопити територію міста по максимуму. Крім того, реклама на автобусі, тролейбусі або трамваї - це можливість використовувати близько 35-50 квадратних метрів площі для нанесення необхідного матеріалу. Ефективно використовуючи цей простір, можна створити творчу та ефективну рекламу.
3) Різна аудиторія - її будуть бачити всі перехожі, водії і пасажири різного віку і соціального шару.
4) Низька вартість виготовлення і оплати за оренду площі - порівняно з іншими видами зовнішньої реклами цей вид є найоптимальнішим за витратами. Її легко наносити. Зазвичай рекламні матеріали виготовляються на вініловій плівці, використовуючи повнокольоровий друк, що дозволяє довгий час зберігати яскравість кольорів і привабливість.

Якщо вас цікавить зовнішня реклама на тролейбусах, трамваях, автобусах або іншому виді громадського транспорту, пропонуємо звернутися в компанію «A & P Advertising and Promotion agency». Працюємо оперативно, професійно, з великою відповідальністю. Із нами реклама працює на результат.