Рекламні кампанії в Києві та регіонах України

Вартість послуги: за домовленістю

 

Рекламне агентство A & P має 18 річний досвід роботи з українськими, російськими та іноземними компаніями у сфері інтегрованих маркетингових комунікацій.

Ми впевнені що Ваша компанія знайде в особі нашого агентства надійного якісного та оперативного партнера-організатора для просування Ваших товарів і послуг на ринку Україні.

Позиціонування - дослідження ринку та визначення максимально ефективної позиції товару (послуги) по відношенню до конкурентів.

Розробка медіа стратегії - визначення обсягу, періоду розміщення та доцільності використання рекламоносіїв, для вирішення поставлених завдань рекламної кампанії у встановлені терміни.

Медіапланування - розробка плану реклами у вигляді точного графіка виходів запланованих рекламоносіїв.

Розміщення реклами в пресі - розміщення рекламної та pr-інформації у виданнях (спеціалізованих, ділових і розважальних, в жіночих і чоловічих, газетах та ін) по всіх регіонах України.

Телебачення - пряма реклама і спонсорську розміщення на провідних телеканалах України.

Радіо - пряма реклама і спонсорське розміщення на провідних і регіональних радіостанціях Україні

Транспорт - виготовлення і розміщення реклами на бортах громадського транспорту (автобусах, тролейбусах, трамваях маршрутних автобусах "Богдан" та ін) у всіх регіонах України.

Зовнішня реклама - виготовлення і розміщення реклами на рекламних конструкціях (білбордах, лайтбоксах, зупинках громадського транспорту, скролла, троллах, брандмауерах, прізмотронах та ін.)

Розміщення реклами на авіалініях - пропонуємо розміщення в провідних бортових виданнях, розповсюджуваних як на внутрішніх, так і на міжнародних авіалініях.

Idoor- розміщення - торгові мережі, супермаркети й магазини; аеропорт «Бориспіль»; Ж / Д - вокзали, транспорт; метрополітен; IndoorVideo і POS-Video - реклама на плазмових панелях у торгових комплексах, мережах ресторанів і аптек, супермаркетах і т.п .; кінотеатри і нічні клуби; реклама в елітних будинках і будинках підвищеної комфортності; реклама в ліфтах; реклама в спортклубах; експозиційні стійки.

Розповсюдження - повний спектр можливостей - від доставки адресату поштою або пряме вручення (у місцях великого скупчення людей), до поширення в елітних будинках, торгових точках і офісах.

PR - розробка та планування PR-програм.

Креатив - генерування і створення ідей для використання в рекламі.

Дизайн - розробка бренд-буку компанії, корпоративного стилю, оригінал-макетів для поліграфії і зовнішньої реклами, рекламних ліній для візуальних рекламоносіїв.
Дизайн інтер'єру приміщень, виставкових стендів, вивісок, вітрин, вхідних груп.
Розробка зовнішнього вигляду співробітників, корпоративного одягу і аксесуарів.
Копірайтінг, Web-дизайн, 3D-дизайн, промисловий дизайн та ін

Поліграфічна продукція - виготовлення поліграфічної продукції різними способами друку (офсетний, трафаретний, плотерна та ін)
 
Сувенірна продукція - підбір і нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки, великий асортимент роздавальної і презентаційної сувенірної продукції.

У співпраці ми робимо наголос на оперативність надання інформації,
організованість і повну доскональну звітність про проведення розміщення.
Маємо хороші умови розміщення. Всі наші клієнти отримували доп. бонуси.

Також маємо досвід по розміщенню реклами і PR-матеріалів наших клієнтів на рекламоносіях, для вузької аудиторії потрібних клієнтів або фахівців.
http://a-and-p.com.ua
ak@a-and-p.com.ua
+38 044 4577880
http://a-and-p.com.ua/promo_video/ - Відео презентація РА A & P

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Просування нового продукту на ринок Франції, найефективніша реклама - A&P Communication
(основний офіс)

03056, Україна, Київська, Київ, Борщагівська, будинок 145, офіс 15
  • +38 (044) 457-80-XX

Послуги

Статті компанії

Найкраща реклама від A&P Communication, або тонкощі нашої "кухні"

31 серпня 2018 в 11:51
 

Не дивно, що зараз у світі досить потужно розвиваються рекламні технології. Це не тільки просування продукту та показ його властивостей з усіх сторін, а й масовий зв'язок з усім світом, без якого неможливо уявити сучасне…

 
 

Найефективніша реклама від професіоналів

07 травня 2018 в 14:55
 

Для демонстрації товару сьогодні не існує більш масового та більш ефективного способу, ніж реклама. Це можна назвати мистецтвом, адже дійсно якісна реклама викликає певні емоції та стимулює потенційних покупців до дій. Але…

 
 

Чому реклама у ЗМІ ефективна та чи ефективна вона взагалі?

25 травня 2017 в 11:24
 

Жоден ЗМІ зараз не може обійтися без реклами, адже це приносить високі доходи. Треба пам'ятати, що для високих рейтингів піару потрібно лише одне, але надійне і достовірне джерело. Кожен, хто хоче «засвітити» себе або свою…

 
 

Реклама на транспорті - основні види і переваги

20 лютого 2017 в 22:39
 

Сьогодні реклама на транспорті є досить популярним видом розміщення інформації комерційного характеру. Цьому сприяє невисока ціна на такий вид послуги, моментальне привернення уваги перехожих і пасажирів, а також велика…

 
 

Створення рекламних роликів для ТБ: секрети ефективності

19 травня 2016 в 11:00
 

Кожен бізнесмен знає, що для досягнення найвищого результату або бажаного ефекту, необхідно слідувати продуманому плану дій і обраній стратегії. Те ж стосується і рекламної кампанії. Можна замовити створення відеоролика…

 
 
 

Питання і відповіді

Що таке піар?

28 травня 2017 в 18:02 відповідей: 1
 
 

Розміщуєте ви рекламу за кордоном?

19 травня 2016 в 10:07 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги