Продаєте товари чи послуги?

Зареєструйтесь на нашому маркетплейсі і отримайте подарунок — 2000 грн на рекламу.

Реклама на транспорті в Києві та регіонах України

Вартість послуги: за домовленістю

 

Рекламне агентство A & P має 18 річний досвід роботи з українськими, російськими та іноземними компаніями у сфері інтегрованих маркетингових комунікацій.

Ми впевнені що Ваша компанія знайде в особі нашого агентства надійного, якісного та оперативного партнера - організатора для просування Ваших товарів і послуг на ринку України.

Досить перспективним напрямком зовнішньої реклами видається її розміщення на транспорті. Реклама на транспорті - це один з видів зовнішньої реклами. На відміну від інших видів зовнішньої реклами, реклама на транспорті є динамічною рекламою, що дозволяє їй охоплювати більшу кількість споживачів. Різними видами транспорту (автобуси, тролейбуси, маршрутні таксі, метро) у будь-якому місті користуються до 90% населення. У великих містах до них додається велика кількість приїжджих. Рекламні можливості різних транспортних засобів дуже широкі. Для реклами товарів масового попиту, магазинів, послуг.

Реклама на громадському транспорті. Переваги та недоліки

Отже, в наявності величезне охоплення потенційної клієнтури, висока частотність впливу і довший термін дії (споживачі довше звикають до динамічної реклами, ніж до статичної).

Крім того, розміщення реклами на маршрутках Києва відрізняється порівняно невисокою вартістю. Після розміщення реклами на борту транспортного засобу вона здатна прослужити протягом року, практично не вимагаючи витрат на обслуговування.

До речі, про розміщення. Його можна зробити одним з наступних способів:

* Аплікація самоклеючими плівками - це найпоширеніший метод нанесення зображень. Як правило, він являє собою фонову плівкову смугу, поверх якої наклеюється вирізане плоттером зображення.

* Комбінування - фарбування з аплікацією. У цьому випадку проводиться повне фарбування транспортного засобу з наступним нанесенням рекламної плівки. При використанні цієї технології зображення виходить барвистим і довго не втрачає своїх якостей.

* Повнокольоровий друк. У цьому випадку на самоклеючу основу друкують складні повнокольорові фотозображення. У результаті транспортні засоби стають схожими на сторінки барвистого глянцевого видання.

* Аерографічне фарбування кузова. Даний спосіб є самим дорогим і трудомістким. На транспортний засіб аерографом напилюється спеціальні фарби. Така реклама тримається найдовше.

Які ж недоліки реклами на транспорті і маршрутках? Недолік всього один - обмеження використання рекламної поверхні, пов'язані з нормами ДАІ.

Реклама на транспорті, безперечно по ефективності і економічності успішно змагається з рекламою на щитах і іншими видами зовнішньої реклами. Ми будемо раді допомогти Вам у виборі гідного носія для Вашої реклами.

РА A & P-ONYX розміщує рекламу своїх клієнтів на міському транспорті (автобуси, тролейбуси, трамваї, маршрутні таксі і т.п.) у Києві та регіонах.

На даний момент ми готові запропонувати Вам розміщення Вашої реклами на міському транспорті у великих містах України: Київ, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Івано-Франківськ, Луганськ, Полтава та ряді інших - в залежності від необхідності.

Наші фахівці підберуть оптимальні транспортні маршрути для розміщення Вашої реклами, що сприятимуть максимальному охопленню цільової аудиторії. Вам також будуть надані ескізи оформлення транспорту, адаптовані під популярні моделі транспортних засобів. Щомісячний фотозвіт про розміщення Вашої реклами, постійний контроль присутності на маршрутах зроблять розміщення ще більш дієвим і гарантовано ефективним.

У співпраці ми робимо наголос на оперативність надання інформації, організованість і повну доскональну звітність про проведення розміщення.

Маємо хороші умови розміщення. Всі наші клієнти отримували дод. бонуси.

Також маємо досвід по розміщенню реклами і PR-матеріалів наших клієнтів на рекламоносіях, для вузької аудиторії потрібної клієнтам або фахівцям.


http://a-and-p.com.ua
sasha@a-and-p.com.ua
+38 044 4577880
http://a-and-p.com.ua/promo_video/ - Відео презентація РА A & P

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Просування нового продукту на ринок Франції, найефективніша реклама - A&P Communication
(основний офіс)

03056, Україна, Київська, Київ, Борщагівська, будинок 145, офіс 15
  • +38 (044) 457-80-XX

Послуги

Статті компанії

Найкраща реклама від A&P Communication, або тонкощі нашої "кухні"

31 серпня 2018 в 11:51
 

Не дивно, що зараз у світі досить потужно розвиваються рекламні технології. Це не тільки просування продукту та показ його властивостей з усіх сторін, а й масовий зв'язок з усім світом, без якого неможливо уявити сучасне…

 
 

Найефективніша реклама від професіоналів

07 травня 2018 в 14:55
 

Для демонстрації товару сьогодні не існує більш масового та більш ефективного способу, ніж реклама. Це можна назвати мистецтвом, адже дійсно якісна реклама викликає певні емоції та стимулює потенційних покупців до дій. Але…

 
 

Чому реклама у ЗМІ ефективна та чи ефективна вона взагалі?

25 травня 2017 в 11:24
 

Жоден ЗМІ зараз не може обійтися без реклами, адже це приносить високі доходи. Треба пам'ятати, що для високих рейтингів піару потрібно лише одне, але надійне і достовірне джерело. Кожен, хто хоче «засвітити» себе або свою…

 
 

Реклама на транспорті - основні види і переваги

20 лютого 2017 в 22:39
 

Сьогодні реклама на транспорті є досить популярним видом розміщення інформації комерційного характеру. Цьому сприяє невисока ціна на такий вид послуги, моментальне привернення уваги перехожих і пасажирів, а також велика…

 
 

Створення рекламних роликів для ТБ: секрети ефективності

19 травня 2016 в 11:00
 

Кожен бізнесмен знає, що для досягнення найвищого результату або бажаного ефекту, необхідно слідувати продуманому плану дій і обраній стратегії. Те ж стосується і рекламної кампанії. Можна замовити створення відеоролика…

 
 
 

Питання і відповіді

Що таке піар?

28 травня 2017 в 18:02 відповідей: 1
 
 

Розміщуєте ви рекламу за кордоном?

19 травня 2016 в 10:07 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги