Правова допомога та надання юридичних послуг клієнтам у Києві і по Україні, замовити

Вартість послуги: за домовленістю

 

Наша місія - правовий захист Вашого бізнесу.

Забезпечимо підтримку в корпоративних, договірних, земельних і будівельних питаннях, у спорах з контролюючими органами та контрагентами, надамо практичну допомогу у сфері ліцензування.

Наша команда - це не тільки фахівці, які працюють у нашому штаті, але і адвокати, юристи, державні службовці, з якими ми працюємо на договірних відносинах для вирішення будь-яких питань наших клієнтів.

Рекламне агентство A & P (Advertising & Promotion agency) надає також і юридичні послуги, надає правову допомогу своїм клієнтам, захищаючи їхні інтереси.

Фахівці нашої компанії мають досвід у сферах:

  • Договірного права (договори оренди, поставки (купівлі-продажу), підряду, позики, транспортного експедирування, кредитні договори, трудові договори у сферах будівництва, банківських послуг, інтернет-технологій, аграрному секторі.
  • Корпоративного права (реєстрація та перереєстрація підприємств, отримання ліцензій, дозволів, виписок, витягів, довідок і захист інтересів клієнтів від контрагентів, державних органів).
  • Господарського права (великий досвід захисту господарських інтересів клієнтів з недобросовісними контрагентами і кредиторами, у т. ч. досудове та судове врегулювання спорів).
  • Адміністративного права (різноманітний досвід захисту інтересів клієнтів від зазіхань державних органів у т. ч. фіскальна служба, прокуратура, сбу та ін.).

Інтереси наших клієнтів понад усе.

Виконуємо роботу з високим рівнем етики, чесності і професіоналізму.
Ми не продаємо юридичні послуги. Ми пропонуємо експертність та правову допомогу у вирішенні будь-яких завдань клієнта.

Замовити юридичні послуги в Києві та по Україні, а також уточнити їх вартість можна, звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Просування нового продукту на ринок Франції, найефективніша реклама - A&P Communication
(основний офіс)

03056, Україна, Київська, Київ, Борщагівська, будинок 145, офіс 15
  • +38 (044) 457-80-XX

Послуги

Статті компанії

Найкраща реклама від A&P Communication, або тонкощі нашої "кухні"

31 серпня 2018 в 11:51
 

Не дивно, що зараз у світі досить потужно розвиваються рекламні технології. Це не тільки просування продукту та показ його властивостей з усіх сторін, а й масовий зв'язок з усім світом, без якого неможливо уявити сучасне…

 
 

Найефективніша реклама від професіоналів

07 травня 2018 в 14:55
 

Для демонстрації товару сьогодні не існує більш масового та більш ефективного способу, ніж реклама. Це можна назвати мистецтвом, адже дійсно якісна реклама викликає певні емоції та стимулює потенційних покупців до дій. Але…

 
 

Чому реклама у ЗМІ ефективна та чи ефективна вона взагалі?

25 травня 2017 в 11:24
 

Жоден ЗМІ зараз не може обійтися без реклами, адже це приносить високі доходи. Треба пам'ятати, що для високих рейтингів піару потрібно лише одне, але надійне і достовірне джерело. Кожен, хто хоче «засвітити» себе або свою…

 
 

Реклама на транспорті - основні види і переваги

20 лютого 2017 в 22:39
 

Сьогодні реклама на транспорті є досить популярним видом розміщення інформації комерційного характеру. Цьому сприяє невисока ціна на такий вид послуги, моментальне привернення уваги перехожих і пасажирів, а також велика…

 
 

Створення рекламних роликів для ТБ: секрети ефективності

19 травня 2016 в 11:00
 

Кожен бізнесмен знає, що для досягнення найвищого результату або бажаного ефекту, необхідно слідувати продуманому плану дій і обраній стратегії. Те ж стосується і рекламної кампанії. Можна замовити створення відеоролика…

 
 
 

Питання і відповіді

Що таке піар?

28 травня 2017 в 18:02 відповідей: 1
 
 

Розміщуєте ви рекламу за кордоном?

19 травня 2016 в 10:07 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги